fbpx
Galvenā2019-09-30T02:02:15+02:00

Storyderm

“Storyderm” kosmētiskie līdzekļi no SENSCO Corp.(Dienvidkoreja) – jaunās paaudzes inovatīvu, multipeptīdu kompleksu profesionālie līdzekļi. Luksus klases kopjošā kosmētika Storyderm – regenerācijas multi pīlingi, sejas maskas, krēmi un serumi ir ar maksimālu efektivitāti, pateicoties Osmocell tehnoloģijai.

Galvenais sortiments “Storyderm” ir piešķirts atjaunojošiem līdzekļiem- ārstēšanai, intensīvai mitrināšanai, atjaunošanai un estētiskajai ādas korekcijai. Transdermālā tehnoloģija Osmocell, biomimētiskie peptīdi, fermentētie ekstrakti un augu cilmes šūnas, talaso komponenti, minerāli un augstas koncentrācijas vitamīni var atrisināt daudzas kosmetoloģiskās problēmas.

Purlés

Purlés – franču profesionālā kosmētika profesionālai un mājas kopšanai. Līdzekļi tiek ražoti laboratorijā “Laboratoires De Beauty”, kura atbilst augstākajiem ražošanas standartiem. Līdzekļi tiek ražoti laboratorijā, .Laboratoires De Beauty”, kura atbilst augstākajiem ražošanas standartiem. Purlés – raksturo tehnoloģiskas formulas, vieglas tekstūras, patīkami aromāti un piesaistoši iepakojumi, kas neatstāj vienaldzīgus speciālistus un klientus.

Zīmols Purlés ir balstīts uz kosmetologijas nozares speciālistu pieredzi un prasībām, un ir iekļuvis Eiropas profesionālajā tirgū kā kvalitatīvs zīmols ar nevainojamu drošības rādītāju.

Lisine

LISINE (Beļģija) – organiskie profesionālie līdzekļi profesionālai un mājas lietošanai. LISINE – dabas dotās rūpes un skaistuma mantojums no visas pasaules apvienojumā ar sasniegumiem farmakoloģijas un bioloģijas jomā. Tā sniedz pilnīgu atveseļošanās terapiju, dodot ātrus un redzamus efektus. Īpaša uzmanība tiek veltīta vegānu kosmētikas piekritējiem.

Jaunajā Nature līnijā nav nevienas dzīvnieka izcelsmes sastāvdaļas.

Dermosistemi

Itālijas uzņēmums ISOPHARMA kosmētika S.R.L. ir viens no līderiem pasaules tirgū, ražojot automātu saloni un skaistumkopšanas un medicīnas iestādes. Viens no uzņēmuma jaunākajiem ir grupa, farmācijas preparāti, pamatojoties uz zemu un augstu molekulmasu hialuronskābe-DERMOSISTEMI.

AKTUĀLI

Viss vissvarīgākais un informatīvākais par notikumiem un inovācijām estētiskās kosmetoloģijas pasaulē.

Воспользуйтесь возможностью подписаться на полезную информационную рассылку

Будьте в курсе последних новинок, событий и акционных предложений!

Aicinām sievietes un vīriešus kļūt par modeļiem

Mūsu izglītības centrs SKIENTA aicina modeļus pieteikties kosmetoloģijas procedūrām.

Aizpildīt pieteikumu